Chór

Chór (1)

piątek, 30 czerwiec 2017 21:40

Kalendarium 2014

Kalendarium Chόru „Knieja” – 2014 rok

 

05.01.         Kolędowanie na Rynku w Zamościu. Chόr wykonał dwie kolędy i jedną razem z zespołem „Wesołe Gosposie”. Po kolędowaniu chόr wystąpił na noworocznym spotkaniu z ORŁ w siedzibie ZO PZŁ przy ul. Jasnej. Uczestniczyli prezes i łowczy z KŁ „Jeleń” w Oleszycach (podkarpacie) z żonami. „Złom” otrzymał kapelan myśliwych ks. kanonik Bronisław Bucki.

 

02.02.           Na zaproszenie chόru „Arion” ze Świdnika występ w kaplicy św. Kingi z okazji Święta Matki Bożej Gromnicznej. Chόr „Knieja” wykonał trzy kolędy oraz z chόrem „Arion” i z chόrem parafialnym i orkiestrą – dwie kolędy.

 

29.04.                  Pogrzeb ks. kan. Franciszka Buchajczuka w Nieliszu. Chόr wykonał w czasie uroczystej mszy utwory: „Golgota”, „Marsz żałobny” i „Myśliwską pieśń żałobną”. Pożegnalne wystąpienie wygłosił przewodniczący ZO PZŁw Zamościu Henryk Studnicki.

 

04.05.                  „Dzień Strażaka” w Skomorochach. Msza w kaplicy leśnej św. Floriana. Chόr wykonał utwory liturgczne w czasie nabożeństwa oraz kilka utworόw muzyki popularnej przed kaplicą po nabożeństwie.

 

Na naszej stronie używamy plików cookies w celu lepszego świadczenia usług.