Wykaz kół okręgu zamojskiego

KŁ nr 10 "Leśnik" w Biłgoraju

Prezes: Andrzej Rapkiewicz
Łowczy: Wojciech Smyk
Sekretarz: Jan Majewski
Skarbnik: Bolesław Babij

Obwody: 298, 327, 22 Podkarpacie
Adres do korespondencji: ul. Zamojska 96, 23-400 Biłgoraj, fax 84 668 03 37

www.lesniknr10.w.interiowo.pl


KŁ nr 11 "Bażant" w Lubyczy Królewskiej

Prezes: Zbigniew Malicki
Łowczy: Paweł Mroczkowski
Sekretarz: Wiesław Kukiełka
Skarbnik: Andrzej Kierszka
Członek Zarządu: Marek Meder

Obwód: 324
Adres do korespondencji: ul. Zamojska 20a, 22-670 Bełżec


KŁ nr 12 "Sarna" w Zarzeczu

Prezes: Józef Trepiet
Łowczy: Zenon Burcon
Sekretarz: Leszek Załuski
Skarbnik: Jerzy Małyszek

Obwody: 242, 277
Adres do korespondencji: Zawada 44, 22-400 Zamość


KŁ nr 14 "Rogacz" w Hrubieszowie

Prezes: Marian Ozimek
Łowczy: Janusz Kaniuga
Podłowczy: Kazimierz Wielosz
Podłowczy: Sławomir Panasiewicz
Sekretarz: Mariusz Zeczkiewicz
Skarbnik: Adam Giza

Obwody: 273, 313
Adres do korespondencji: ul. Komandora Krawczyka 19, 22-500 Hrubieszów

www.rogacz.hrubieszow.info


KŁ nr 15 "Niwa" w Ulhówku

Prezes: Zbigniew Droździel
Łowczy: Piotr Wawryszczuk
Sekretarz: Ireneusz Raczkiewicz
Skarbnik: Łukasz Loda

Obwody: 316, 322
Adres do korespondencji: ul. Lubeckiego 3, 22-680 Lubycza Królewska


KŁ nr 17 "Jeleń" w Żółkiewce

Prezes: Leszek Zaręba
Łowczy: Krzysztof Pawłowski
Sekretarz: Henryk Pydło
Skarbnik: Edward Panek

Obwody: 314, 209, 245
Adres do korespondencji: Kolonia Żółkiew 17, 22-335 Żółkiewka


KŁ nr 20 "Głuszec" w Biłgoraju

Prezes: Jan Łukasik
Łowczy: Dariusz Łukasik
Sekretarz: Bogdan Korniak
Skarbnik: Marek Zwolak

Obwody: 264, 282, 321
Adres do korespondencji: ul. Leśna 6a, 23-400 Biłgoraj


KŁ nr 21 "Wilk" w Zamościu

Prezes: Marcin Zamoyski
Łowczy: Mieczysław Bartoń
Sekretarz: Andrzej Paszkowski
Skarbnik: Maciej Kałużyński
Obwody: 293, 315
Adres do korespondencji: ul. Brygady 18, 22-600 Tomaszów Lubelski

www.wilk21.pl


KŁ nr 28 "Rogacz" w Józefowie

Prezes: Lech Litwin
Łowczy: Edward Łokaj
Sekretarz: Andrzej Łokaj
Skarbnik: Andrzej Więcław

Obwody: 306, 320
Adres do korespondencji: Borowina 57, 23-460 Józefów


KŁ nr 31 "Bażant" w Turobinie

Prezes: Edward Sosnowski
Łowczy: Stanisław Dybza
Sekretarz: Mariola Matyjaszek Kufel
Skarbnik: Krzysztof Haras

Obwody: 246, 247
Adres do korespondencji: ul. Staszica 6, 23-465 Turobin
Strona internetowa: https://kolobazant13.pl.tl/


KŁ nr 32 "Lis" w Tomaszowie Lub.

Prezes: Dariusz Czop
Łowczy: Bolesław Bednarz
Sekretarz: Maciej Święciński
Skarbnik: Ryszard Nowicki

Obwody: 274, 302
Adres do korespondencji: ul. Piłsudskiego 40, 22-600 Tomaszów Lubelski
Strona internetowa: http://kololowieckielis.pl/


KŁ nr 40 "Szarak" w Strzyżowie

Prezes: Aleksandra Kopeć
Łowczy: Mirosław Stawiarski
Sekretarz: Jerzy Wur
Skarbnik: Michał Wawryk

Obwód: 236
Adres korespondencyjny: ul. Armii Krajowej 5, 22-525 Strzyżów


KŁ nr 41 "Łoś" w Dołhobyczowie

Prezes: Jerzy Osinowski
Łowczy: Piotr Kopera
Podłowczy: Krzysztof Mazur
Sekretarz: Artur Jarmolik
Skarbnik: Waldemar Wiśniewski

Obwody: 288, 300
Adres do korespondencji: ul. Paskowa 16, 22-540 Dołhobyczów
Strona internetowa: http://kololowieckie41los.pl/


KŁ nr 42 "Cichy Bór" w Modryńcu

Prezes: Lucjan Grabarczuk
Łowczy: Tadeusz Marzec
Podłowczy: Jan Pukaluk
Sekretarz: Tomasz Cyganiewicz
Skarbnik: Józef Dyniec

Obwód: 272
Adres do korespondencji: Łapiguz 30C, 22-400 Zamość


KŁ nr 43 "Bażany" w Hrubieszowie

Prezes: Jan Stanisławczuk
Łowczy: Henryk Kapuściński
Skarbnik: Bożena Sarzyńska
Sekretarz: Grzegorz Nowacki
Członek Zarządu: Zdzisław Banaszek

Obwód: 255
Adres do korespondencji: Modryniec 130, 22-530 Mircze


KŁ nr 44 "Roztocze" w Zamościu

Prezes: Krzysztof Kostrubiec 
Łowczy: Krzysztof Mazur
Sekretarz: Paweł Durkiewicz
Skarbnik: Janusz Siek

Obwód: 292
Adres do korespondencji: ul. Tęczowa 49, 22-400 Zamość


KŁ nr 45 "Ponowa" w Hrubieszowie

Prezes: Stanisław Maciąg
Łowczy: Krzysztof Piłąt
Podłowczy: Zdzisław Hołdyński
Sekretarz: Roman Firlit
Skarbnik: Mariusz Kidyba

Obwody: 237, 254
Adres do korespondencji: skr. poczt. 65, 22-500 Hrubieszów


KŁ nr 46 "Bażant" w Biłgoraju

Prezes: Zdzisław Radawski
Łowczy: Tadeusz Tujaka
Podłowczy: Jan Ksiądz
Sekretarz: Henryk Momot
Skarbnik: Mariusz Szabat
Członek Zarządu: Krzysztof Baryła

Obwody: 310, 312
Adres do korespondencji: ul. Wyszyńskiego 71/9, 22-400 Zamość
Strona internetowa: http://bazant46.bilgo.pl


KŁ nr 56 "Basior" w Jarosławcu

Prezes: Wiesław Ochęduszko
Łowczy: Ryszard Kotowski
Sekretarz: Zbigniew Skrzat
Skarbnik: Tomasz Krasnowski

Obwody: 203, 223
Adres do korespondencji: ul. Jatkowa 10, 22-500 Hrubieszów


KŁ nr 57 "Padwa" w Zamościu

Prezes: Wiesław Kuś email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Łowczy: Paweł Denkiewicz
Podłowczy: Sławomir Karczmarczuk
Sekretarz: Andrzej Kuś
Skarbnik: Stanisław Pudłowski

Obwody: 256, 257, 275
Adres do korespondencji: ul. Starowiejska 33A, 22-400 Zamość


KŁ nr 58 "Towarzystwo Racjonalnego Polowania" w Zamościu

Prezes: Lech Gmyz
Łowczy: Sebastian Kaleniuk
Podłowczy: Mirosław Kaleniuk
Sekretarz: Krzysztof Wróblewski
Skarbnik: Jerzy Pol

Obwody: 240, 328
Adres do korespondencji: ul. Wyszyńskiego 85/28, 22-400 Zamość
www.kololowieckiezamosc.pl


KŁ nr 59 "Słonka" w Zwierzyńcu

Prezes: Andrzej Wojtyło
Łowczy: Wiesław Jasina
Podłowczy: Janusz Surmacz
Sekretarz: Zbigniew Łukasik
Skarbnik: Bogdan Hołowiński
Obwody: 279, 280, 296, 326

Adres do korespondencji: ul. Gramowskiego 4/13, 22-470 Zwierzyniec
Strona internetowa: http://slonka59.pl/


KŁ nr 60 "Ryś" w Zamościu

Prezes: Zbigniew Boiski
Łowczy: Jerzy Burcon
Podłowczy: Mariusz Ożga
Sekretarz: Andrzej Pawlik
Skarbnik: Jan Pakuła

Obwody: 241, 259
Adres do korespondencji: ul. Piłsudskiego 14/4, 22-400 Zamość


KŁ nr 61 "Roztocze" w Zamościu

Prezes: Jan Łagoźny
Łowczy: Lucjan Strumidło
Podłowczy: Piotr Jaworski
Sekretarz: Wiesław Kawalec
Skarbnik: Bolesław Chodorowski

Obwody: 262, 325
Adres do korespondencji: ul. Matejki 18, 22-400 Zamość


KŁ nr 62 "Piżmak" w Nieliszu

Prezes: Marek Zajączowski
Łowczy: Andrzej Smyk
Sekretarz: Wojciechowski Stanisław
Skarbnik: Mirosław Kozioł

Obwód: 243
Adres do korespondencji: Nielisz 231 A, 22-413 Nielisz


KŁ nr 65 "Sokół" w Tomaszowie Lub.

Prezes: Stanisław Wójcik
Łowczy: Witold Chwedun
Podłowczy: Andrzej Antoszewski
Sekretarz: Wiesław Fusiarz
Skarbnik: Wiesław Świderek

Obwody: 291, 304
Adres do korespondencji: ul. Ligowskiego 20, 22-600 Tomaszów Lubelski
Strona internetowa: http://www.akuch.webd.pl/


KŁ nr 71 "Cyranka" w Tomaszowie Lub.

Prezes: Andrzej Wosiek
Łowczy: Wiesław Golemba
Sekretarz: Waldemar Wawrzyński
Skarbnik: Ludwik Iwanicki

Obwody: 301, 317
Adres do korespondencji: ul Słowackiego 3A, 22-600 Tomaszów Lubelski
Strona internetowa: http://cyranka71.pl/


KŁ nr 78 "Cietrzew" w Szczebrzeszynie

Prezes: Władysław Saciuk
Łowczy: Andrzej Tittenbrun
Podłowczy: Maciej Romanowski
Sekretarz: Wiesław Guzowski
Skarbnik: Piotr Rużyło

Obwody: 263, 278, 281
Adres do korespondencji: ul. Zamojska 122, 22-460 Szczebrzeszyn
Strona internetowa: http://www.cietrzew78.pl/


KŁ nr 87 "Hubertus" w Kaczórkach

Prezes: Jacek Adamowicz
Łowczy: Jarosław Dąbrowski
Podłowczy: Andrzej Czuryło
Podłowczy: Sławomir Dudziński
Sekretarz: Sebastian Winiarski
Skarbnik: Stanisław Żołnierczuk

Obwody: 294, 295
Adres do korespondencji: Adamów 10, 22-442 Adamów


KŁ nr 110 "Orlik" w Hrubieszowie

Prezes: Jerzy Tyrka
Łowczy: Tomasz Kuśmierczyk
Sekretarz: Leszek Stanisławczuk
Skarbnik: Paweł Hanc
Obwody: 221, 289

Adres do korespondencji: ul. Dwernickiego 93/9, 22-500 Hrubieszów
Strona internetowa: http://wkl110orlik.pl/


KŁ nr 121 "Świt" w Zamościu

Prezes: Zbigniew Gawryś
Łowczy: Mariusz Feduszko
Podłowczy: Andrzej Kawalec
Sekretarz: Adam Ćwik
Skarbnik: Jarosław Wróblewski
Obwody: 220, 238, 239, 258, 260, 276
Adres do korespondencji: ul. Nowy Rynek 20, 22-400 Zamość
Strona internetowa: http://swit.org.pl/

Ostatnio zmieniany piątek, 12 styczeń 2018 10:44

© 2017 Zarząd Okręgowy w Zamościu